Prindi lehekülg

Töölaat lükkub edasi septembrikuusse

11.03.2020

Töölaada külastajad uudistavad tööandjate bokside laudadel olevat infomaterjali.

Seoses praeguse kõrgema viirushaiguste perioodi ja koroonaviiruse (COVID-19) levikuga on Astangu Keskus võtnud vastu otsuse viiruse leviku tõkestamiseks ning oma õppijate, klientide, töötajate ja koostööpartnerite tervena püsimise nimel edasi lükata 2. aprillil toimuma pidanud Töölaada septembrikuu lõppu.

Terviseamet on küll soovitanud koroonaviiruse tõkestamiseks edasi lükata üksnes rahvusvahelised suurüritused ning väiksematel ja riigisisestel üritustel järgida rangelt Terviseameti juhiseid. Töölaat toob aga kokku ligi pooltuhat vähenenud töövõimega inimest, kes võivad olla nõrgema immuunsüsteemiga ja seetõttu ka kõrgema haigestumisriskiga. Samal ajal viibiksid majas ka Astangu Keskuse õppijad ja kliendid ning töötajad, kelle tervena püsimise nimel on Astangu Keskus juba kasutusele võtnud ennetavad meetmed. Seetõttu võtab Astangu Keskus vastutuse ning astub Töölaada edasi lükkamisega ennetavad sammud ja aitab omalt poolt kaasa viiruse leviku tõkestamisele.

Peagi jätkatakse ettevalmistavate tegevustega ning lähikuudel pannakse paika uus kuupäev, millest Astangu Keskus annab teada oma kodulehel ja sotsiaalmeedia kanalites.