Prindi lehekülg

Kõik kontaktid

Juhtkond

Riinu Raasuke

arendusnõunik

Kai Rannastu

arendusspetsialist

Marju Männiksaar

õppeosakonna juhataja

Kadri Joost

rehabilitatsiooniosakonna juhataja

Veronika Kaska

personali- ja haldusosakonna juhataja

Heli Välli

finantsjuht

Mailis Talu

personalijuht

Marit Okas

välissuhete koordinaator

Ave Aun

kommunikatsioonispetsialist

Õppeosakond

Marju Männiksaar

õppeosakonna juhataja

Piret Põllu

õppekorralduse spetsialist

Richard Leht

huvijuht

Ilme Vannas

kunstiõpetuse ja keraamika õpetaja

Kristi Moosus

viipekeeletõlk

Tiina Gurjanova

viipekeeletõlk

Birgit Eström-Andreas

viipekeeletõlk

Mari-Liis Ungerson

viipekeeletõlk

Sotsiaalset toimetulekut toetav õppesuund

Kaire Lattik

õppesuuna juht / sotsiaalset toimetulekut toetavate ainete õpetaja

Liisbet Tern

õpetaja

Birge Kanne

õpetaja

Anni Arumäe

õpetaja

Lehte Meristo

matemaatika ja eesti keele õpetaja

Kristi Moosus

kunstiõpetaja

Marje Tust

kangastelgedel kudumise õpetaja

Malle-Ivi Nurme

abiõpetaja

Jelena Krasnikova

abiõpetaja

Puidutöö õppesuund

Tarmo Kalmann

õppesuuna juht / puiduvaldkonna õpetaja

Armand Danilson

puidutöötlemise valdkonna õpetaja

Mihhail Karpenko

puidutöötlemise valdkonna õpetaja

Toitlustuse õppesuund

Tiivi Karus

õppesuuna juht/abikoka eriala õpetaja

Aet Kala

abikoka eriala õpetaja

Marika Siirma

abiõpetaja

Alina Karhu

õppeköök-söökla kokk

Terje Leppar

köögitöötaja-juhendaja

Ragne Strelets

köögitöötaja-juhendaja

IT õppesuund

Kristjan Traks

IT õppesuuna juht

Avo Joorits

IT õppesuuna õpetaja

Raido Sirvi

IT õppesuuna õpetaja

Marika Õispuu

Ramil Nisamedtinov

matemaatikaõpetaja

Annely Kallo

ajalooõpetaja

Sirli Linnat

inglise keele õpetaja

Tööõppe õppesuund

Maritana Kala

õppesuuna juht / puhastus- ja koduteeninduse õpetaja

Marit Mets

puhastus- ja koduteeninduse õpetaja

Annika Suuk

abiõpetaja

Sirje Isop

abiõpetaja

Tea Vallimäe

pagaritöö õpetaja

Liivi Popenko

pagaritöö õpetaja

Harry Gustavson

loovtegevuste õpetaja

Personali- ja haldusosakond

Veronika Kaska

personali- ja haldusosakonna juhataja

Mailis Talu

personalijuht

Marit Okas

välissuhete koordinaator

Ave Aun

kommunikatsioonispetsialist

Sven Krull

bussijuht / haldusspetsialist

Finants- ja majandustalitus

Heli Välli

finantsjuht

Pille Viiding

finantsspetsialist

Asjaajamistalitus

Kristi Viisimaa

talituse juht

Helen Sinilaid

sekretär

Agnes Levandi

administraator

Kadri Randma

administraator

Ene Niilus

administraator

Melita Jürgens

administraator

Nelli Vein

administraator

Aili Sakkeus

administraator

Liidia Krivova

koristaja

Rehabilitatsiooniosakond

Kadri Joost

rehabilitatsiooniosakonna juhataja

Füüsilise rehabilitatsiooni talitus

Piret Tiits

füsioterapeut

Agne Laansalu

füsioterapeut

Liina Toompuu

füsioterapeut

Valentina Rosenberg

sotsiaalhooldaja

Pille Kasatkin

sotsiaalhooldaja

Maret Reženko

sotsiaalhooldaja

Martin Lever

sotsiaalhooldaja

Siim Põldre

sotsiaalhooldaja

Anu Saks

sotsiaalhooldaja

Helma Matsu

vanemtegevusjuhendaja

Anna Pert

tegevusjuhendaja

Käty Saluveer

tegevusterapeut

Jana Iljitšova

tegevusterapeut

Tauri Einberg

asendusteenistuja

Pedagoogilis-psühholoogilise rehabilitatsiooni talitus

Agne Põlder

talituse juht / psühholoog

Evelin Prees

psühholoog

Madli Vaidlo

eripedagoog

Maiko Kangro

psühhiaater

Eve Lukk

muusikaterapeut

Katrin Tomberg-Tohter

eripedagoog

Kadri Mölder

logopeed

Kaitstud töö talitus

Margus Koolme

talituse juht

Koidu Moor

käsitöö juhendaja

Maria Kadakas

käsitöö juhendaja

Urmas Elmik

puidutöö töötoa juhendaja

Tööhõive ja sotsiaaltöö talitus

Aivi Sobak

talituse juht/sotsiaaltöötaja

Minni Sirge

sotsiaaltöötaja

Karin Jürgens-Rampe

sotsiaaltöötaja

Kaia Tähe

sotsiaaltöötaja

Birgit Ulrich

tööhõivespetsialist

Merle Peekman

tööhõivespetsialist

Kristi Juur

tööhõivespetsialist

Kerli Tamme

tööhõivespetsialist

Annika Kask

tööhõivespetsialist

Epp Viilas

teenuste konsultant