Eriline Kingiturg 2019

Erilise Kingituru poster

Aeg: Laupäev, 7. detsember kl 10-14

Koht: Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus (Astangu 27, Haabersti, Tallinn)

Erilisel Kingiturul on müügil tooted, mis peidavad oma lugu. Igast loost leiab erivajadusega inimese, kes on oma kätega valmistanud müügil olevad tooted. Need tooted kannavad endas valmistamise rõõmu ja hingesoojust, aga ka lootust ja unistusi. Eriliselt Kingiturult leiad kingi, milles peituvat lugu saad saajale edasi rääkida ja jagada kingiga kaasa tulevat headuse rõõmu. See rõõm on kõige ehedam ja puhtam, mida ühte kinki on võimalik panna.

Tootevalikust leiab ligi 150 erinevat toodet, alustades köögitarvete ja väiksemate mööblitükkidega ning lõpetades looduskosmeetika ja värskelt trükist tulnud raamatutega. Kui väsimus jalgadesse poeb, saab kohvikus maha istuda ja täita kõhtu maitsvate küpsetistega. 

Erilisel Kingiturul leiavad tegevust ka väiksemad. Lastealal meisterdame koos pilliroost ja joogikõrtest ehteid. Miniloomaaias näeb nii tavalisemaid kui ka veidi erilisemaid loomakesi. Ka jõuluvana leiab aeg-ajalt aega sisse astuda ja kuulata laste kingisoove.

Tule ja leia kink, mis peidab oma lugu!

Lisainfo ja kauplejate registreerimine: 

Ave Aun

kommunikatsioonispetsialist

 

Saalis kingituru müüjad leti taga kaupa näitamas ja külastajad vaatamas. Seinale riputatud vaibad, lettidel paistavad erinevad käsitööesemed. Jõuluvana pakub messialas kommi tüdrukule, kõrval vaatab ema süles väike laps.