Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Selgusid Astangu Pärlid 2022

01.02.2023

Töötajate puhketoas kolm naist poseerivad, hoides käes Oscari kuju ja tunnustusi.

Astangu Keskus tunnustas 2022. aastal teiste seast enim silma paistnud töötajaid kolmes erinevas kategoorias, lisaks kuulutati välja aasta tegu.


Aasta üllataja on projektispetsialist-õpetaja Tiina Gurjanov

Aasta üllataja pilt ja nimi, Tiina Gurjanova ning luuletus.Üllatus käis koolis ringi otsis kuhu minna kulutas ta oma kingi uitas siia sinna Otsis siit ja otsis sealt Lõpuks üles leidis juba tuntud töötajas ta üllataja leidis.


Parim kolleeg on sekretär Helen Sinilaid

Aasta kolleegi pilt ja nimi, Helen Sinilaid ning luuletus. Vaatasime ukse taha ja siis seinakappi pilgud pöörasime maha karjusime appi.  Kollektiivses kollektiivis keegi muud ei teegi, kui et aitab tuvastada parimat kolleegi.


Uus tulija on õppeosakonna juhataja Külliki Tamm

Aasta tulija pilt ja nimi, Külliki Tamm ning luuletus. Tuli, vaikselt üle ukse Istus oma toolis südamest käis läbi tukse uus kolleeg on koolis. Alul hiilis ringi aralt Nüüd käib püstipäi kõigi teiste uute varalt Mulle meelde jäi


Aasta tegu on töötajate puhketuba

Aasta teo pilt ja nimetus, töötajate puhketuba ning luuletus. Üks mõtles, teine pani kolmas keeras käkki neljas ootas nagu hani oma muusat äkki Sajal näol aasta läbi teod kõik tehtud sai ära tunne valehäbi teeme parimale pai


„Astangu Pärl“ on kord aastas antav tunnustus, mis kuulutatakse pidulikult välja jaanuaris toimuval keskuse uusaastapeol.