Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Prindi lehekülg

Ootame pakkumisi Jobpics metoodika ametikaartide kujunduse ja pildistamise teenuse tellimise kordushankele

28.07.2022

Jobpics ametikaart. Vasakul kaks pilti: üleval sõnastikud ja all naine sülearvutis laua taga. Paremal pildiga kokku sobivate ametite nimekiri: logopeed, keeletoimetaja, jurist, pereterapeut jne

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus otsib riigihanke korras koostööpartnerit Jobpics metoodika ametikaartide kujundamise ja pildistamise teenuse osutamiseks.

Riigihanke alusdokumendid koos kõigi tingimustega on üleval riigihangete registris viitenumbriga 253049. Kõikidele riigihankega seotud küsimused ja tähelepanekud tuleb Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskusele esitada läbi riigihangete registri.

Tähtaeg pakkumuste esitamiseks on 15.08.2022 kell 11.00.

Jobpics on piltidel põhinev ametialaste huvide väljaselgitamise töövahend spetsialistidele, kes tegelevad noorte ja täiskasvanute karjäärivalikute tegemisel toetamisega individuaalse või grupitöö kaudu. Jobpics on alternatiivne töövahend tekstipõhistele nõustamisvormidele ja on abiks töös inimestega, kellele erinevatel põhjustel tekstipõhised huvide küsimustikud ei sobi, näiteks õpiraskustega, varasema töökogemuseta või keelebarjääriga inimestele.

Hankija korraldab Jobpics metoodika tutvustamiseks potentsiaalsetele pakkujatele veebinari, mis toimub 08.08.2022 kell 15.00. Huvitatud isikutel anda märku hiljemalt 08.08.2022 kella 14.00ks e-posti aadressil [email protected]. Veebinar toimub, kui on vähemalt üks huvi üles näidanud osaleja. Endast märku andnud isikutele edastatakse link veebinaril osalemiseks hiljemalt 15 minutit enne veebinari algust.

Jobpics ametikaart. Naine tõstab tööstuslikust köögiseadmest friikartuleid pakendisse

Jobpics ametikaart. Kraana juhikabiin

Jobpics ametikaart. Traktor põhku tõstmas

Jobpics ametikaart. Vasakul üleval pilt, kus naine selgitamas midagi kliendile ja all kaks naist klassiruumi ees räägivad klassile. Paremal loetelu ametitest: karjäärinõustajad, tegevusterapeut, sotsiaalpedagoog, kliiniline psühholoog, füsioterapeut jne