Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Prindi lehekülg

Ootame kutseõppeasutusi osalema HEVI messil

28.01.2022

HEVI messi flaier, kus on kirjas toimumise koht ja aeg ning tunnuslause "Saa iseendaks"

Kutsume kutseõppeaustusi osalema neljapäeval, 10. märtsil 2022 kl 11-14 Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses toimuvale infomessile HEVI, kus on võimalus tutvustada oma kooli erialasid/õppimisvõimalusi HEV õppijatele. 

Sel aastal keskendub HEVI mess vaimse tervise hoidmisele ja tunnuslauseks on „Saa iseendaks“. Messi jooksul toimuvad temaatilised töö- ja hobitoad nii noortele, lähedastele kui ka spetsialistidele. Samuti on meelelahutuslik osa, et külastajal jätkuks tegevust pikemaks ajaks.

Osalema on oodatud kutsekoolid ja asutused, kes soovivad HEV noortele tutvustada oma erialasid või pakkuda erinevaid karjääri- ja tugiteenuseid, mis toetavad edasi õppimist. HEV noore kõnetamiseks soovitame oma kooli ja erialasid tutvustada noori kõnetaval viisil, nt käed-külge tegevuste, võistluste vms kaudu.

HEVI messile palume registreerida hiljemalt 25. veebruaril: https://forms.gle/q6fRoEtCqEFHbJ4DA

Lähiajal  tuleb eraldi Facebooki ürituse leht nime all HEVI, kus hakkame infot jagama osalevate koolide ning muu infomessil toimuva kohta. Seetõttu palun osalejatel saata veebruarikuu jooksul oma kooli/asutust tutvustav info:

  • kooli lühitutvustus ja/või miks HEV noor peaks just Teie kooli õppima tulema;
  • HEV õppijatele mõeldud erialad;
  • kuidas toimub õppija toetamine;
  • juurde ka mõnda eriala iseloomustav pilt;
  • link kooli veebile.

Viimati toimus HEVI üle-eelmisel aastal ja siis oli erialasid tutvustamas 12 kutsekooli üle Eesti. Lisaks olid kohal ka Töötukassa ning noorteorganisatsioonid. Infomessil käis läbi ligi 550 külastajat.

NB!  Üritusel osalemise esmane tingimus on oma nakkusohutuse tõendamine ja maski kandmine. Nädal või paar enne selgub täiendavate piirangute vajalikkus ja ka ürituse toimumise võimalikkus.