Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Prindi lehekülg

Ootame kauplejaid Erilisele Kingiturule Astangul

20.10.2023

Eriline Kingiturg Astangul 2023

Eriline Kingiturg Astangul tuleb taas ning sel korral on kuupäevaks laupäev, 9. detsember kell 10-14 ja ikka Astangu Keskuses. 

Kingiturule ootame kauplema kõiki erivajadusega inimesi ja nendega seotud organisatsioone. Kuna ürituse eesmärk on tuua esile erivajadusega inimeste oskused ja võimed, siis peavad ka müügile tulevad tooted nende poolt valmistatud olema.

Kauplejatel palun ennast registreerida selle lingi kaudu.


Korralduslik info

  • Kingiturg toimub Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses (Astangu 27, Tallinn).
  • Avatud on müügiala, lasteala ja kohvikuala.
  • Müügiala asub saalis ja fuajees.
  • Toidukauba müümine on lubatud, aga ainult teatud tingimustel. 1. Lahtiselt (sh maitsmiseks) võivad toitu müüa üksnes need kauplejad, kellel on olemas Põllumajandus- ja Toiduameti poolt väljastatud luba. 2. Kui vastav luba puudub, peab toit olema pakendatud.  
  • Kauplemine on tasuta. Registreerimisel tuleb kirja panna kogu info: kes kaupleb, mitu müüjat, milliseid tooteid müüakse, kui suurt pinda on vaja jm korraldaja jaoks vajalik info.

Tutvustav pilt ja tekst

Kingituru jaoks on loodud FB üritus "Eriline Kingiturg Astangul", kus hakkame kauplejaid tutvustama. Et seda teha saaks, palume igal kauplejal saata pilt müügile tulevast tootest või toodetest ning juurde lühitutvustus. Tutvustus võib olla kas lugu toote valmimisest, selle tegijast või organisatsioonist. Ehk siis selline lühike turunduslik tekstike. Pildi(d) koos tekstiga palun saata e-posti teel [email protected].


Muu info

Erilist Kingiturgu Astangul korraldab Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus. Varasematel aastatel on külastajate arv olnud 600-700 kandis.

Kontakt: Ave Aun, tel 5625 2011, [email protected]