Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Prindi lehekülg

Kutseõppeasutuste võrgustikukohtumine teemal distantsõppe õnnestumised ja väljakutsed

23.10.2020

Astangu kaanepilt

Neljapäeval, 29. oktoobril kell 14-15.30 toimub järjekordne kutseõppeasutuste võrgustikukohtumine virtuaalselt Skype keskkonnas.

Kohtumisel jagatakse kogemusi distantsõppe väljakutsetest ja õnnestumistest ning oodatud on ka osalejate mõtted ja kogemused. Astangu Keskuse kogemusi jagavad sotsiaalset toimetulekut toetavate ainete õpetaja ja Tallinna aasta tugispetsialist 2020 Kaire Lattik ning abikoka eriala õpetaja Aet Kala. Nii Kaire kui Aet olid distantsõppe perioodil nii õpetaja kui rühmajuhendaja rollis ning räägivad sellest, kuidas nemad viisid läbi distantsõpet erivajadusega õppijatega: mis olid meeleolukamad seigad, võidud ja suurimad väljakutsed ning mida Astangu Keskus kokkuvõttes sellest perioodist õppis.

Kutseõppeasutuste töötajad on oodatud kaasa mõtlema ja kogemusi jagama: kuidas läks sellel perioodil rühmajuhendajatel, kuidas saadi hakkama töökoormuse muutumise ja praktilise õppetöö läbiviimisega distantsilt. Üheskoos saame jagada kogemusi ja ehk ka nutikaid leide.  

Registreerimine toimub kuni 27. oktoobrini e-kirja teel riinu.raasuke@astangu.ee. Osalemislink saadetakse registreerunutele kalendrikutsena.