Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Prindi lehekülg

Kutseõppe tugispetsialistide võrgustiku kohtumine

27.09.2021

Võrgustikukohtumisel osalejad ümarlaudade taga arutlemas

Neljapäeval, 14. oktoobril kl 11-15 toimub Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses kutsekoolide tugispetsialistide võrgustiku kohtumine. Oodatud on kõik kutsekoolide tugispetsialistid, rühmajuhendajad, sotsiaaltöötajad jt, kes tunnevad, et teema neid kõnetab.

Sel korral on teemaks võrgustikutöö - kuidas erinevad spetsialistid on korraldanud koostööd kohalike omavalitsustega, lastekaitse, Töötukassa, arstide ja paljude teistega. Lisaks inspireerivaid (vahel ka küll täiesti jaburalt kulgevaid) lugusid, kuidas on n-ö kogu küla kokku tulnud, et noort tema haridus- ja eluteel toetada.

Gerttu Aavik (Haridus- ja Teadusministeerium) räägib sellest, mis on riigisüsteemides teoksil seoses erivajadustega laste/noorte tugisüsteemide arendamisega. Oma värvikaid kogemusi sotsiaaltöötaja ja rühmajuhendaja tööst jagavad ka Astangu Keskuse spetsialistid ning aruteluringis jagavad oma kogemusi Piia Prei Kuressaare Ametikoolist ja Ksenia George Tartu Kutsehariduskeskusest.

Orienteeruv päevakava:

10:45-11:00 Hommikukohvi, kogunemine ja taastutvumine

11:00-12:00 Gerttu Aavik räägib HTMi plaanidest

12:00-12:30 lõunapaus

12.30-13:15 Astangu spetsialistid jagavad oma värvikaimad lugusid

13.15-14:45 paneelarutlusring teemal võrgustikukoostöö

14:45-15:00 võtame päeva kokku

Osalemise tingimuseks on COVID tõendi esitamine (enda vaktsineerituse, COVID-19 läbipõdemise või negatiivse koroonatesti tulemuse tõendamiseks).

Registreerimine toimub kuni 11. oktoobrini.