Prindi lehekülg

Astangu Keskuse personalijuht sai südamega eestvedaja tiitli

05.11.2019

Tiitli saanud personalijuhid seisavad viiekesi rivi ja naeratavad, käes hoiavad tunnustust ja lillekimpu.

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse personalijuht Mailis Talu sai 2019. aasta mõjukamaks personalijuhiks valitud Kaija Teemäe (Elisa) kõrval südamega eestvedaja tiitli. Tunnustus anti üle 30. oktoobril toimunud Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE sünnipäeval.

Lisaks tunnustati ka teisi valdkonna tipptegijaid: südamega arendaja 2019  Kai Põldvee-Mürk (Protex)  ja südamega uuendaja 2019 Indrek Sarjas (G4S) ning südamega noor talent 2019 Lisell Veskimeister (Omniva).

„Kui ma aus olen, siis see, et ma selle tiitli sain, oli minu jaoks ootamatu ja üllatav, võiksin isegi öelda, et olin kergelt šokis“, meenutab Talu tunnustuse saamise hetke. „Aga nüüd, kui olen natuke sellega harjuda saanud, siis tunne on lihtsalt suurepärane. On väga suur au saada selline tunnustus terve Eesti personalitööd tegevate inimeste seas, olles ise tegelikult alles algaja personalijuht. Olen ääretult rõõmus ja siiralt tänulik ning südamest liigutatud selle märkamise ja tunnustuse eest. Selline tunnustus annab mulle märku, et ma olen õigel teel ja tõesti teen õiget asja. Tegelikult tänan ka kõiki Astangu töötajaid, sest koos teiega saan teha just sellist tööd, mida kogu südamest armastan!“.

„Mailis on tõepoolest südamega eestvedaja! Sest kuigi ta on alati selle poolt, et teha uuendusi, mõtleb ta alati sellele, kuidas need uuendused võivad mõjuda töötajatele – et nö mitte keegi maha ei jääks“, jätkub Astangu Keskuse personali- ja haldusosakonna juhatajal Veronika Kaskal ainult kiidusõnu Mailise tööle. „Kui minu varasemates töökohtades on personalijuhid olnud siiski nö tööandja esindajad, esindades ka viimase huve, siis Mailise näol on tegemist suurepärase näitena südamega personalijuhist, kes kaalub mõlema poole huve ning püüab igati leida lahendust, mis sobib nii töötajale kui tööandjale. Ja mulle tundub, et töötajad usaldavad teda, sest nad teavad, et Mailis kuulab neid alati ära ning kui vaja, leiab probleemile õiglase lahenduse. Hea meel on näha, kuidas õige inimene on õigel kohal!“

Mailis Talu on Astangu Keskuse personali eest hoolitsenud alates 2015. aasta kevadest. Selle aja jooksul on Mailise eestvedamisel toimunud keskuses palju uuendusi, mis on aidanud kaasa personali arendusele ja Keskuse strateegiliste eesmärkide saavutamisele. Samuti on ta loonud tingimused, et  töötajad oleksid oma töös toetatud ning oleks tagatud hinnanguvaba keskkond oma arvamuse ja ettepanekute väljendamiseks.

Mõjukaima personalijuhi 2019 ja südamega tiitlite saajad valis välja žürii koosseisus Evely Gorobinski (PARE juhatuse esimees, SOL Baltics), Jaanus Vihand (Apollo Group, parim juht 2019), Lauri Tabur (SmartGrow), Kai Realo (Cirkle K, Tööandjate Keskliidu volikogu esinaine), Kadi Tamkõrv (Nortal, mõjukaim personalijuht 2018).

Astangu Keskuse personalijuht koos tunnustusega. Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse personalijuhi tunnustus koos lillekimbuga.