Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Tule praktikale!

Oleme praktikabaasiks paljudele kõrgkoolidele ja teistele haridusasutustele.

Motiveeritud ja õpihimulistele noortele saame anda väga hea praktikakogemuse parimate spetsialistide juhendamisel. Praktikat saavad teostada sotsiaaltöö, füsioteraapia, tegevusteraapia, kutseõppe jt erialade tudengid. Samuti on oodatud praktikale õigusteaduse, rammatupidamise, kommunikatsioonijuhtimise, personalitöö jt erialade tudengid.

Praktikasoovi korral täida registreerimisleht.

Praktikaperioodi kavandamisel palume praktikasoovist ette teatada vähemalt kolm nädalat enne eeldatavat praktika toimumise aega. Siis on meil piisavalt aega et Sinu praktikasoov üle vaadata ning Sinuga koostöös lõplik praktikaplaan kavandada.  

Vaheajad on ajavahemikul 15. detsembrist kuni 15. jaanuarini ning 1. juunist 31. augustini. Sel ajal õppetööd ei toimu, seetõttu ei ole võimalik ka praktikat teostada.


Töövari

Sulle pakub huvi kindel eriala ja soovid rohkem teada, milline näeb välja selle eriala tööpäev? Seda saad teada, kui tuled meile töövarjuks. Sobivad erialad leiad meie kontaktide alt. 

Oma soovist kirjuta e-posti teel ning lisa juurde selgitus, millisele erialale ja mis kuupäeval soovid töövarjuks tulla. 

Helen Sinilaid

sekretär

Helen Sinilaid