Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Tellimine

Nõustamisvahendit on piiratud koguses ning jagatakse välja tasuta. Tasuda tuleb ainult kulleriga saatmise kulu. Eelisjärjekorras on karjäärinõustamisega tegelevad asutused.

Soovime, et Jobpics ametikaardid jõuaksid võimalikult paljudesse asutustesse igapäevaseks töövahendiks ega jääks spetsialistide kappidesse tolmu koguma. Seetõttu on võimalik igal asutusel/ettevõttel saada üks Jobpics ametikaartidega karp. Kui asutusel/ettevõttel on erinevad asukohad, siis on võimalik saada kaks Jobpics karpi.

Jobpicsi saab kätte kahel viisil:

  • Tellides kulleri
  • Tulles ise järele

Ametikaarte ei ole võimalik tellida pakiautomaadiga, kuna oleme saanud negatiivse tagasiside. Karp on paksemast kartongist, kuid pakkide käsitlemisel ühest pakiautomaadist teise tekivad karpidele murdumis- ja lömastamiskohad. Soovime, et Jobpics ametikaardid näeksid välja esinduslikud, kui nad jõuavad kasutajateni. 


Kulleriga tellimine

Kui soovite Jobpics ametikaarte tellida enda asutusse kulleriga, siis Jobpicsi soovija korraldab ja tasub kullerteenuse eest ise.

1. Esmalt vali kullerfirma.

Toome välja mõned kullerettevõtted, kuid on veel teisigi, keda valida:

2. Seejärel sisene kullerettevõtte e-teenindusse ja täida saadetise vormistamise blankett.

  • Kuller tuleb tellida Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskusesse aadressil Astangu 27, Tallinn 13519.
  • Ühe Jobpicsi kasti mõõdud: laius 33 cm, kõrgus 5 cm, sügavus 22 cm ja kaal 2 kg.
  • Mitme karbi tellimisel tuleb paki mõõte ja kaalu vastavalt suurendada.

3. Kui tellimus on vormistatud, saadab kullerfirma meile etiketi, mille kleebime pakile.

NB! Teie poolt ootame infot, millal kullerettevõte pakikorjele tuleb. Seejärel jätame paki keskuse administraatori juurde ootele.


Järeletulemine

Kui soovite Jobpics ametikaartide karbile ise järele tulla, siis andke meile teada, millal tulete. Karbi saab kätte Astangu Keskuse administraatorite juurest, kes on tööl igapäevaselt (sh ka nädalavahetustel). Aadress Astangu 27, Haabersti, Tallinn. Asukoht kaardil


Küsimuste ja tellimissoovi korral kirjutage e-posti aadressil [email protected].