Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Prindi lehekülg

Paku tööd erivajadusega inimesele!

Meie eesmärk on valmistada erivajadusega inimesed ette tööeluks. Sel eesmärgil oleme olulist rõhku pannud praktikale ja õppimisele tegevuse käigus. See on võimalik tänu heale koostööle tööandjatega, kes panustavad erivajadusega inimeste võimetekohaseks osalemiseks ühiskonnas ning näevad neis häid ja väärtuslikke töötajaid. Meie kogemus on näidanud, et esialgu praktikale võetud õppijaga ollakse väga rahul ning sõlmitakse hiljem ka tööleping.

Tööandjana on ka Sul võimalus luua väärtust ning pakkuda praktika- või töökohta erivajadusega inimesele. Oleme omalt poolt abiks töökoha ettevalmistamisel ning nõustamisel. Pärast töölepingu sõlmimist hoiame tööandja ja õppijaga kontakti, kuidas läheb ja vajadusel saame anda lisatuge.


Kes saavad praktika- või töökohta pakkuda?

Ühendust võivad võtta kõik ettevõtted, kes on otsimas omale tööjõudu ning valmis värbama erivajadusega inimest. Meie keskuse tööhõivespetsialistid on abiks sobiva töötaja või praktikandi leidmisel.


Millist tööd pakkuda?

Oleme avatud kõikidele pakkumistele. Astangu Keskuse lõpetajad on suundunud erinevatesse valdkondadesse, näiteks kaubandus, IT telekommunikatsioon, hotellindus, kaitstud töötamise keskused jne. Mõned praktika- ja töökoha pakkujad leiad meie koostööpartnerite alt.

Huvi korral võta ühendust - mõtleme üheskoos läbi, mis on töökoha nõudmised ning milliseid oskusi ametikohal töötamiseks on vaja!

Margus Koolme

talituse/õppesuuna juht

Margus Koolme