Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Eriline Kingiturg 2022

Laupäev, 10. detsember kl 10-14 

Toimumiskoht: Astangu 27, Haabersti, Tallinn

Sissepääs: tasuta

Erilisel Kingiturul tulevad müügile erivajadusega inimeste poolt valmistatud tooted, mis kannavad endas valmistamise rõõmu ja hingesoojust, aga ka lootust ja unistusi. Ühe toote valmimine võib aega võtta mitmeid kordi kauem, sest tihtipeale tehakse korralikumalt ja hoolikamalt  või vajatakse rohkem juhendamist. See-eest on tulemuseks kvaliteetne ja omanäoline käsitöö, mis lausa ootab kellegi kingikotti poetamist ja kinkimisrõõmu mitmekordistama.

Tootevalikust leiab käsitöötooteid alates puidust esemetest ja keraamikatoodetest kuni kootud vaipade, mütside ja ka raamatuteni välja. Kauplejate seast leiab nii erivajadusega inimesi kui nendega tegelevaid organisatsioone, nt Merimetsa Tugikeskus, TriibuLiine, Valge kassi Maja, Solve et Coagula OÜ, Ühetähejutud OÜ, Tallinna Kadaka Põhikool, Astangu Kutserehabilitatsioonikeskus jt ning eraisikust erivajadusega inimesed.

Kingiturul leiavad tegevust ka väiksemad. Lastealal meisterdatakse ja joonistatakse. Miniloomaaias näeb nii tavalisemaid kui veidi erilisemaid loomakesi. Kui nälg hakkab näpistama, leiab kohvikust Astangu Keskuse õppijate poolt valmistatud küpsetisi ja kergemat kehakinnitust. 

Astangu Keskuse tooteid on võimalik osta e-poest Head Asjad Astangult: https://headasjadastangult.ee/

Tule ja leia kink, mis kannab lootusi ja unistusi!


Kingiturule ootame oma toodangut müüma erivajadusega inimesi ja nendega tegelevaid organisatsioone: https://forms.gle/1BNCKfaiZ827jueJ6

Ave Aun

kommunikatsioonispetsialist

 

Saalis kingituru müüjad leti taga kaupa näitamas ja külastajad vaatamas. Seinale riputatud vaibad, lettidel paistavad erinevad käsitööesemed.

Jõuluvana pakub messialas kommi tüdrukule, kõrval vaatab ema süles väike laps.