Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Eriline Kingiturg 2021

Laupäev, 11. detsember kl 10-14

Toimumiskoht: Astangu 27, Haabersti, Tallinn

Sissepääs: tasuta

Kingituru poster - taustal saan kingitustega, kuuseoksad, piparkook ja põhjapõder ning kesksel ürituse nimi koos toimumisaja ja -kohaga

Erilisel Kingiturul on müügil tooted, mis peidavad oma lugu. Igast loost leiab erivajadusega inimese, kes on oma kätega valmistanud müügil olevad tooted. Need tooted kannavad endas valmistamise rõõmu ja hingesoojust, aga ka lootust ja unistusi. Eriliselt Kingiturult leiad kingi, milles peituvat lugu saad saajale edasi rääkida ja jagada kingiga kaasa tulevat headuse rõõmu. See rõõm on kõige ehedam ja puhtam, mida ühte kinki on võimalik panna.

Tootevalikust leiab käsitöötooteid alates ehetest ja taaskasutatud riidest valmistatud kaisukarudest lõpetades kaltsuvaipade, väiksemate mööbliesemete kui ka maalidega. Toodangut tulevad müüma kuni 30 erivajadusega inimest või nendega seotud organisatsiooni. Kauplejate hulgas on varasematel aastatel olnud Tallinna Tugikeskus Juks, Merimetsa Tugikeskus, SA Hea Hoog,  Kadaka Põhikool, MTÜ Kakora, Valge Kassi Maja, Eesti Pimemassööride Ühing, OÜ Solve et Coagula, Lastefond, Ühetähejutud OÜ, Astangu Kutserehabilitatsioonikeskus ning eraisikust erivajadusega inimesed.

Lastealal meisterdatakse ja joonistatakse. Kui nälg hakkab näpistama, leiab kohvikust erivajadusega inimeste poolt valmistatud küpsetisi ja kergemat kehakinnitust. 

NB! Üritusele tulles esita kehtiv COVID-tõend ja kanna maski.

Astangu Keskuse tooteid on võimalik osta Facebooki lehe Head Asjad Astangult või kodulehe kaudu. 

Tule ja leia kink, mis peidab oma lugu!

Ave Aun

kommunikatsioonispetsialist

 

Saalis kingituru müüjad leti taga kaupa näitamas ja külastajad vaatamas. Seinale riputatud vaibad, lettidel paistavad erinevad käsitööesemed.

Jõuluvana pakub messialas kommi tüdrukule, kõrval vaatab ema süles väike laps.