Hea lugeja!

  • Hetkel olulised teated leiad rubriigist Aktuaalne.
  • Persooni rubriigis saate lugeda, kes on Astangul viipekeele tõlgi eriala praktikal viibiv Gretel Murd.
  • Praktika rubriik kajastab Astangu õppija edukat praktikat Laulasmaa spaas.
  • Kogemusena toome esile Astangu töötajate hiljutise lähetuse Fääri saartele ning rahvusvahelise tantsupäeva puhul korraldatud ainulaadsele tantsuüritusele.
  • Lisaks veel nii mõndagi huvitavat!

Head lugemist!

 


Aktuaalne

Astangu keskuse tänavused lõpuaktused toimuvad 29. mail ja 19. juunil

Kohanemis- ja tööõppekursuste lõpuaktus toimub reedel, 29. mail kell 11. Kutseõppe erialade lõpuaktus toimub reedel, 19. juunil kell 11.

 


Persoon

PERSOON: Viipekeeletõlgi eriala praktikant Gretel

Gretel on Tartu ülikooli eesti viipekeele tõlgi III aasta üliõpilane ja ühtlasi Eestis esimene kurt inimene, kes õpib viipekeeletõlgiks. Astangu jaoks on see esmakordne võimalus kurdile üliõpilasele praktikat pakkuda. Lisaks...


Praktika

Astangult saab tööandja tubli praktikandi

Astangu keskusega ühendust võttes on tööandjatel võimalik saada endale puidutööd, IT-valdkonda, abikokatööd, pagaritööd või puhastus- ja koduteeninduse valdkonda tundev praktikant.

EDU ALGAB ASTANGULT: meie õppija praktika Laulasmaa spaas

Uurisime, kuidas läheb Astangu puhastus- ja koduteeninduse eriala õppija Katrini praktika Laulasmaa spaas. Kommenteerib Katrini juhendaja, Laulasmaa spaa restorani Wicca peakokk Angelica Udeküll.


Kogemus

Projekt viis Astangu töötajad Fääri saartele uusi teadmisi saama

2013. aasta kevadel käivitunud kaheaastase Nordplus Adult projekti „Mõjutamine läbi tööhõive“ (Empowerment by employment) eesmärk on kogemustest õppimise kaudu aidata kaasa erivajadusega inimeste tööhõive parandamisele...

Astangu tähistas rahvusvahelist tantsupäeva ainulaadse tantsuüritusega

29. aprillil korraldas Astangu keskus esmakordselt tantsupäeva, mis tõi Astangule kokku 5 erivajadusega inimeste keskust üle Eesti (Hiiumaalt, Raplast, Torilt, Tallinnast).


Kas tead?

Head asjad Astangult - Astangu tooteid on nüüdsest Facebooki teel lihtsam tellida

Selleks, et Astangu keskuse töötubades valminud toodanguga kursis olla ning tellimissoovist lihtsamalt märku anda, lõime hiljuti Facebooki lehe "Head asjad Astangult".

Lugemissoovitus: Astangu taastumiskursuse kogemustel põhinev raamat "Kui aju puhkab"

27. märtsil toimus Astangu keskuses kogemuskonverents "UUS VÕIMALUS – 10 aastat ajukahjustusejärgset taastumiskursust Astangu keskuses". Konverentsil tutvustati ka taastumiskursuse juhendaja Kadri Mölderi raamatut "Kui aju...

Saada oma ettepanekud ja märkused e-posti aadressil uudiskiri(at)astangu.ee

Uudiskirja arhiiv

© Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus 2018