Hea lugeja!

  • Hetkel olulised teemad leiad rubriigist Aktuaalne.
  • Kas tead, et alustasime lähedastele mõeldud vestlusringide sarjaga? 
  • Tööelu rubriigis saad lugeda, kuidas Astangu toetab õppijat tööellu siirdumisel.
  • Persooniloos saada teada, kuidas õppijate 2018. aasta kaks lemmikõpetajat on Astangule jõudnud juhuse tahtel ja millest koosneb nende meelest üks lemmikõpetaja.
  • Kevadel täitub kolm aastat Swedbanki pealaua sekretärina Astangu vilistlasel Gert Mälgandil, kelle jaoks tööle saamine tundub siiani ulme. 

 

Head lugemist!

Aktuaalne

Töölaadal pakuvad ettevõtted tööd vähenenud töövõimega inimestele

Neljapäeval, 28. märtsil kl 11-14 toimub Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses (Astangu 27, Tallinn) Töölaat, kus osalevad ettevõtted on valmis tööle võtma just vähenenud töövõimega inimesi.

Eksami- ja praktikaajad ning lõpetamised

Reedel, 31. mail kl 11.00 on kohanemise-ja tööõppekursuste lõpuaktus. Neljapäeval, 20. juunil kl 11.00 on kutseõppe lõpetamine.

Sügisest avatav puidutöötleja eriala annab suuremaid valikuvõimalusi

Astangu keskus avab järgmisel sügisel puidutöötleja (tase 2) eriala, mis annab meie õppijatele suuremad valikuvõimalused tööle saamiseks.

Kas tead?

Toimus lapsevanemate ja lähedaste vestlusring „Laps saab 18 – mis edasi?“

Astangu Kutserehabilitasioonikeskuses tehti algust lapsevanematele ja lähedastele suunatud vestlusringidega. Ürituste sarja eesmärk on tuua kokku meie maja, aga ka teiste koolide õppijate lähedased, et vastasikuse kogemuste...

Tööelu

Töö muudab elu põnevaks - toetame õppijate tööellu siirdumist

Õppijate toetamine tööellu astumisel on üks Astangu keskuse eesmärkidest – on see praktiliste erialatundide kaudu või tugi praktika ja töökoha leidmisel.

Persoon

Õppijate lemmik 2018 - Kristi Moosus

Pange tähele, et mõlemad 2018. aasta õppijate lemmikõpetajate eesnime 5 esimest tähte on samasugused. Kummaline kokkusattumus tõepoolest. Astangul viipekeeletõlgina alustanud ja nüüd kunstiõpetust andev Kristi Moosus ennast...

Õppijate lemmik 2018 - Kristjan Traks

Saatusel on kummalised teed. Juhused mängivad selles suurt rolli ja see on juhtunud ka sel aastal mõlema 2018. aasta õppijate lemmikuks valitu õpetajatega. Esimese intervjuu tegime IT õppesuuna juhi Kristjan Traksiga, kes ühtlasi...

Edulugu

Gert Mälgand: tööle saamine tundub siiani ulme

Sel kevadel täitub Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse vilistlasel Gert Mälgandil kolm aastat Swedbanki peahoone infolaua sekretärina. Tööle saamine tundub tema jaoks siiani uskumatuna. Lausa ulme, kui kasutada Gerdi enda sõnu...


Saada oma ettepanekud ja märkused e-posti aadressil uudiskiri(at)astangu.ee

Uudiskirja arhiiv

© Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus 2018