Hea lugeja!

  • Hetkel olulised teemad leiad rubriigist Aktuaalne.
  • Persoonina esitleme Astangu vilistlast Oleg Keskküla, kes pärast sealset praktikat jäi ka tööle ettevõttesse AJ Tooted AS ning on seal töötanud juba mitu aastat.
  • Praktika rubriigist saab lugeda nii meie tarkvaraarenduse õppijate välispraktikast Saksamaal ja Soomes kui välispartnerite võõrustamisest Astangul. Samuti on rubriigis lühike ülevaade Eestis praegu toimuvatest praktikatest.
  • Kogemuse rubriigis tutvustame millega tegeleb SOKK ning juttu tuleb ka Astangu töötajatest koosneva punkbändi BLÄH võidust Firmabänd 2016 võistlusel.
  • Lisaks saate teada, mida põnevat meie juubeliaasta raames juba toimunud on ja muud huvitavat.

 

Head lugemist!

 


Aktuaalne

Astangu sai uue EQUASS Assurance kvaliteedimärgi

21.- 22. märtsini toimunud auditi tulemusena sai Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus uue EQUASS Assurance kvaliteedisertifikaadi kestusega 18. aprillist 2016. a. - 18. aprillini 2018. a.

Astangu 20. juubeliaasta sündmused

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus loodi 1996. aastal, seega tähistame tänavu oma 20. tegutsemisaastat.

Valminud on Astangu 2015. aasta tegevusaruanne

Märtsis valmis Astangu 2015. aasta tegevusi kokku võttev aruanne, mille kohta saatsime teile ka teate ning mis on saadaval siit:...

 


Persoon

Olegi lugu

Seekordse persooniloo jälgimiseks lugeda vaja pole.


Praktika

Tihe ja tulemuslik rahvusvaheline koostöö õpirännete ja välispraktikate osas

Astangu keskus on välispartnerite seas hinnatud praktikate ja õpirännete sihtkoht 2016. aasta esimese 4 kuu jooksul on Astangu keskuse töötajatel ja õppijatel olnud rõõm võõrustada 6 tudengit/spetsialisti meie...

Õppijad praktikal

Praegu viibivad praktikal Kohanemiskursuse, Puidupingitöölise eriala, Puhastus- ja koduteeninduse II kursuse, Tarkvaraarendaja eriala II kursuse ning Tarkvara ja andmebaaside halduse eriala III kursuse õppijad.


Kogemus

Astangu töötajate bänd BLÄH on Firmabänd 2016 võitja

Märtsis toimunud Firmabänd 2016 võitjaks osutus Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse töötajatest koosnev punk-bänd BLÄH, kes seljatas finaalkontserdil 6 teist ettevõtet.

Isikukeskne lähenemine ja SOKK

Astangul ühe kompetentsikeskusena tegutseva Sotsiaalteenuste kvaliteedi keskuse (SOKK) nimi on küll suursugune, kuid selle taga toimuvad väga praktilist laadi ja sotsiaalteenuste igapäevaeluga seotud tegevused.


Kas tead?

Puidutöö talvelaagriga metsas

19.-20. veebruar toimus puidupingitöölise, tislerite ja puidu kohanemiskursuste õppijatel metsapraktika. Laagripaigaks oli Tääksi spordiklubi hoone Viljandimaal.

Sergei pildid

Sergei õpib Astangu Kutserehabilitatsioonikeskuses puidutööd, kuid lisaks sellele on viimased 6 aastat tema meeli köitnud fotograafia.

Saada oma ettepanekud ja märkused e-posti aadressil uudiskiri(at)astangu.ee

Uudiskirja arhiiv

© Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus 2018