Esileht > Töö > Ettevõttele

Ettevõttele

Koostöö ettevõtetega on kogu kutserehabilitatsiooniprotsessi läbiv tegevus, et jõuda soovitud eesmärgini – kliendi töölerakendumiseni.

Järjest suuremat tähelepanu oleme hakanud pöörama tööandjate koolitamisele, kuna ettevõtted on tõdenud, et teadlikkus erivajadusega inimeste kaasamisest tööturule on madal, samuti ei omata ülevaadet riigi poolt pakutavatest teenustest ja toetustest ning esineb palju eksiarvamusi.

Vähemalt kaks korda aastas korraldab Astangu tööhõivetalitus ettevõtetele teabepäevi, mille raames on ettevõtete esindajatel võimalus põhjalikumalt tutvuda Astangu keskuse tegevustega. Teabepäeval jagame tööandjatele infot erivajadusega inimestest ja nende võimalustest tööturul ning arutame võimalikke koostöökohti. Lisaks info jagamisele on teabepäeva üheks osaks nii tööandjate kui ka klientide edulugude esitamine.

Uute kontaktide loomine ettevõtetega on meie igapäevatöö. Soovi korral lepime ettevõtetega individuaalselt kokku kohtumised, et jagada meie keskuse kohta täpsemat informatsiooni, ettevõtted võivad pakkuda meie töötubadele allhanget ning arutada muid võimalikke koostöövariante.

Korraldame tööandjate soovidele vastavaid koolitusi toetamaks erivajadustega inimeste tööle asumist. Koolituse sisu koostame vastavalt teie ettevõtte vajadustele.
Võta ühendust minni.sirge(ät)astangu.ee

Kõik õigused kaitstud, Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus
 2019