Esileht > Meie keskusest > Uudised > Artikkel

Liitusime Tööandjate Ühisusega

30. jaanuar 2019  /  Astangu uudised

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus liitus Tööandjate Ühisusega, kuhu kuuluvad tööandjad lubavad kohelda vähenenud töövõimega inimesi võrdselt kõigi teiste tööle kandideerijate ja töötajatega.

Ühisuse liikmete kohtumistel osalemine annab meile võimaluse aktiivselt kaasa rääkida, jagada oma kogemusi ja julgustada teisi tööandjaid tööle võtma erivajadusega inimesi. Teiste tööandjate kogemus aga annab meile suurema teadmise teiste tööandjate muredest ja rõõmudest ning seda võtta arvesse ka meie õppijate suunamisel avatud tööturule.

Tööandjate Ühisus loodi 2017. aastal Eesti Tööandjate Keskliidu ja Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE koostöös. Ühisusse kuuluvad tööandjad kinnitavad, et hindavad kõrgelt inimese õigust vabalt valida tegevusala, elukutset ja töökohta, sõltumata tema töövõime ulatusest.

Hetkel on Tööandjate Ühisusega liitunud 26 ettevõtet (nt Swedbank, Selver, Transferwise, Eesti Energia, Omniva jt). Ühisuse liikmed kohtuvad regulaarselt, et jagada omavahel kogemusi ja muresid ning neile lahendusi otsida. Lisaks käiakse tutvumas ettevõtetes juurutatud lahendustega, mis toetavad vähenenud töövõimega inimeste tööd ja suuremat kaasamist.

Rohkem infot Tööandjate Ühisuse kohta: https://www.pare.ee/tooandjate-uhisus-0

 

 

Kõik õigused kaitstud, Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus
 2019