Esileht > Meie keskusest > Uudised > Artikkel

Ootame kutsekoole oma erialasid tutvustame HEVI messil

17. jaanuar 2019  /  Astangu uudised

Neljapäeval, 14. märtsil kl 11-15 toimub Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses (Astangu 27, Haabersti, Tallinn) infomess HEVI, kuhu ootame kutsekoole üle Eesti tutvustama oma erialasid ja õppimisvõimalusi haridusliku erivajadusega (HEV) õppijatele.

Juba teist aastat toimuv HEVI mess on oluline üksnes seetõttu, et see on ainuke üritus, kus haridusliku erivajadusega õppija saab infot erinevate just talle mõeldud kutseõppes õppimisvõimaluste kohta kogu Eestis. Messil toimuvad erinevad töö- ja hobitoad nii õppijatele, lähedastele kui ka spetsialistidele. Samuti on meelelahutuslik osa, et külastajal jätkuks tegevust pikemaks ajaks.

Eelmisel aastal toimus mess esimest korda ning oma erialasid tutvustas 13 kutsekooli üle Eesti. Lisaks olid kohal ka Rajaleidja ja Töötukassa ning infomessil käis keskmiselt 250 külastajat. 

Oma laua või boksiga on oodatud osalema kõiki, kes soovivad HEV õppijatele tutvustada oma erialasid või pakkuda erinevaid karjääri- ja tugiteenuseid, mis toetavad nende edasi õppimist või on selles suureks abiks.

Palume infomessile registreerida hiljemalt 31. jaanuaril. Registreerumiseks vajutage SIIA.

Täiendava info töötubade ja ajakava kohta saadame osalejatele meili teel. Lisainfot tuleb ka ürituse Facebooki lehele: https://bit.ly/2swlxFh

HEVI ehk haridusliku erivajadusega (HEV) õppijate infomessi korraldab Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus koos SA INNOVE ning Haridus- ja Teadusministeeriumi kutsehariduse osakonnaga.

Kõik õigused kaitstud, Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus
 2019