Esileht > Meie keskusest > Uudised > Artikkel

Astangu keskuse direktorina jätkab Kert Valdaru

10. detsember 2018  /  Astangu uudised

Täna, 10. detsembril alustas Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse direktorina tööd Kert Valdaru.

„Mul on hea meel naasta Eesti kõige ägedama organisatsiooni kollektiivi ja õpilaste keskele. Tänan Veronika Kaskat Astangu keskuse eduka juhtimise eest. Me jätkame tööd, et Astangu keskus jääks usaldusväärseks partneriks hariduse, rehabilitatsiooni ja tööelu valdkondade põimimisel erivajadusega inimese iseseisvama elu loomisel. Igal inimesel peavad olema võimalused ühiskonna elust osa  saada,“ sõnas Valdaru.

Kert Valdaru juhtis Astangu Kutserehabilitatsiooni 2017-2018. aasta alguseni, mil siirdus Reformierakonna peasekretäriks. Vahepealsel ajal täitis direktori ülesandeid personali- ja haldusosakonna juht Veronika Kaska, kes jätkab tööd juhtkonnas. „Vahepealne aeg on olnud väga töörohke ning lust oli näha, kuidas kogu maja toimis ühtse meeskonnana! Olen selle eest neile väga tänulik, sest see tähendas, et kõik sujus ning töösse sai pandud mitmeid häid ideid. Nüüd on aeg teatepulk edasi anda ja keskenduda oma peamistele tööülesannetele taas,“ ütles Kaska.

Kert Valdaru on avalikus sektoris töötanud üle 16 aasta. Lisaks Astangu keskuse juhtimisele  on Valdaru varasemalt juhtinud Sisekaitseakadeemias  nii migratsiooniuuringute- kui täiendusõppe keskust. Valdaru on lõpetanud 2001. aastal Tartu Ülikooli sotsiaalteaduskonna.

Kõik õigused kaitstud, Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus
 2019