Esileht > Meie keskusest > Uudised > Artikkel

Viimane võimalus esitada sisseastumisdokumente kaubapaigutaja erialale

16. oktoober 2018  /  Astangu uudised

Reedel, 19. oktoobril on viimane päev esitada dokumendid kaubapaigutaja erialale.

Kaubapaigutaja eriala (tase 3) avatakse sel sügisel esmakordselt ning eriala lõpetajad leiavad tööd kaubanduses. Õppima on oodatud nii erivajadustega, õpiraskustega kui ka sotsiaalselt keerulises olukorras olevad inimesed, kellel on vaja tööd leida. Täiendavat tõendit erivajaduse kohta dokumentide esitamisel ei küsita. Õppimine toimub väikerühmades.

Kaubapaigutaja erialal õpitakse kauba ladustamist laos vastavalt nõutavatele hoiutingimustele ja  müügisaali paigutamist arvestades toodete ja müügi spetsiifikat. Lisaks põhioskustele õpitakse ka mittekvaliteetse- ja aegunud kauba äratundmist, töötamist klientidega, meeskonnas kolleegidega  ning  töökeskkonna puhtana hoidmist.  

Eriala on sobiv hariduslike erivajadustega õppijatele, kellel pole olulisi liikumise takistusi, kuid võivad olla lugemise- ja kirjutamise raskused. Õppimine toimub väikeses rühmas õppija individuaalsust arvestades ja kestab 1 aasta.

Kui Sulle meeldib töötada inimeste keskel, siis on kaubapaigutaja Sulle sobiv eriala. Eriala on põhihariduse nõudeta.

Õppetöö toimub Tallinna Teeninduskoolis ja võimalik elada õpilaskodus. Dokumentide vastuvõtt kuni 19. oktoobrini ja õppetöö algab 1. novembril.

Sisseastumisinfo: https://uus.teeninduskool.ee/?p=6369

Kaubapaigutaja eriala õppekava.

Eriala avab Tallinna Teeninduskool koostöös Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskusega.

Kõik õigused kaitstud, Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus
 2019