Esileht > Meie keskusest > Uudised > Artikkel

Astangu keskus sai ühena esimestest Eesti organisatsioonidest mitmekesisuse märgise

22. märts 2018  /  Astangu uudised

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus oli üks seitsmeteistkümnest Eesti organisatsioonist, kellele tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski 21.märtsil Mitmekesisuse märgise „Austame erinevusi“ üle andis.

Fotol on Eesti Inimõiguste Keskuste juht Kari Käsper, Astangu direktor Kert Valdaru ning tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski.

Eesti Inimõiguste Keskuste juht Kari Käsper, Astangu direktor Kert Valdaru ning tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski märgise üleandmisel.

Astangu keskuse direktori Kert Valdaru sõnul on just mitmekesine töökeskkond kaasa aidanud erivajadustega inimeste ühiskonda rehabiliteerimisele: „Mitmekesise tööandja märgis näitab, et me ka päriselt väärtustame stereotüüpide vaba ühiskonda ja arendame täna ja ka tulevikus aktiivselt mitmekesisusega arvestavat töökeskkonda Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses. Mõtestatult mitmekesisusega tegelemine on aidanud meil leida tasakaal traditsioonide ja uuenduste vahel, mis on tulevikku vaatava eduka organisatsiooni eelduseks.“

 

Lisaks Astangule näevad mitmekesisuses väärtust ja pakuvad oma töökeskkonnas kõigile võrdseid võimalusi ka Swedbank, My City Hotel, Kaubamaja, SEB Pank, Estanc, Manpower, Koduekstra, HAVI Logistics, Tieto Eesti, ISS Eesti, Advokaadibüroo LMP, Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Helpific, Sotsiaalministeerium, Häirekeskus ja Tööinspektsioon.

 

Mitmekesisuse märgis on loodud Eesti Inimõiguste Keskuse ja Sotsiaalministeeriumi koostöös. Märgis on seotud mitmekesisuse kokkuleppega, millele on alla kirjutanud juba ligi sada Eesti organisatsiooni.

Kõik õigused kaitstud, Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus
 2019