Esileht > Meie keskusest > Uudised > Artikkel

Rahvusvahelist puuetega inimeste päeva (3.detsember) tähistatakse Astangul mitmete üritustega

2. november 2017  /  Astangu uudised

3. detsembril toimuvat rahvusvahelist puuetega inimeste päeva tähistab Astangu keskus eelneva nädala jooksul mitmete üritustega.

28. novembril antakse nädalale avalöök heategevusliku saalihoki võistlusega SPORT KÕIGILE. Omavahel on võistlemas Astangu töötajad, Astangu õppijad ja Eesti tuntud inimesed. Kõik on oodatud kaasa elama ja toetust avaldama, näitamaks, et sport ongi kõigile.
Üritus FBs: http://bit.ly/2io2MOK

30. novembril toimuval kutsehariduse võrgustikuseminaril, mida Astangu korraldab koos SA Innove ja Euroopa Rehabilitatsiooni Platvormiga, on väliseksperdid Hollandist ja Soomest Eesti kutsekoolidele ja spetsialistidele jagamas kogemusi erivajadusega õppijate kutseõppe korraldamisest. Eesmärgiks on toetada ning julgustada kutsekoole oma õpet kohandama sobivamaks erivajadustega inimestele, et pakkuda neile rohkem võimalusi hariduse omandamiseks ja täisväärtuslikumaks eluks.

2. detsembril on esimese advendi ootuses Erilisele Kingiturule Astangul oodatud kõik, kes endale osturõõmu, oma sõpradele-lähedastele kinkimisrõõmu ning erivajadustega inimestele motiveerimisrõõmu tahavad valmistada. Info: www.astangu.ee/kingiturg

7. detsembril võtab nädala kokku KuKu klubis toimuv eripärane pidu, kuhu ka Astangu oma panuse annab. Sündmus FBs: https://www.facebook.com/events/1983222188615910/ 

 

 

Kõik õigused kaitstud, Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus
 2019