Tule meile vabatahtlikuks

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus ootab vabatahtlikeks nii motiveeritud ja õpihimulisi noori, kes õpivad gümnaasiumis või ülikoolis, kui ka juba töötavaid inimesi, kes tahavad anda oma panuse vabatahtlikuna ning saada uusi teadmisi ja oskusi.

Oleme valmis pakkuma vabatahtlikele tegevusi, mis on seotud puuetega inimeste toetamisega õppetöös, töötegevustes ja praktika sooritamisel; huvitegevuste ja vaba aja tegevuste pakkumisel (sh ürituste organiseerimisel) ning ka õpilaskodus õppijate igapäevaoskuste arendamisel jmt. Teretulnud on vabatahtlikud, kes soovivad ise viia läbi mõnda huviringi või üritust.

Vabatahtliku töö periood sõltub keskuse töötsüklist. Reeglina ei toimu vabatahtlikku tööd ajal, mil õppijaid keskuses pole, ehk ajaperioodil 01.06-31.08 ja 15.12-15.01.

Vabatahtliku töö soovi palume sisestada vormi, mille leiad SIIT. Võtame vabatahtlikuga ühendust 10 tööpäeva jooksul peale soovi laekumist. Vabatahtliku töö soovijaga viime läbi kohtumise, et välja selgitada vabatahtliku ootused ja sobivus ning leppida kokku tööülesanded. Sobiva töö olemasolul sõlmime vabatahtlikuga Hea tahte kokkuleppe.

Pakume vabatahtlikule võimalust saada osa meie keskuse töötajatele mõeldud üritustest ja koolitustest, spordi- ja lõõgastustegevustest (saalihoki; laulmine; basseini, auru- ja leilisauna kasutamine).

Täiendava informatsiooni saamiseks palume võtta ühendust Helen Sinilaiuga: helen.sinilaid(ät)astangu.ee või telefonil 6877 217.

Kõik õigused kaitstud, Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus
 2019