Esileht > Kompetentsikeskus > Jobpics > Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Kelle nõustamiseks on Jobpics mõeldud? 
Jobpicsi on hea kasutada, kui tegelete klientidega, kellel puudub varasem  töökogemus ja kes ei tea, millega nad sooviksid hakata tööalaselt tegelema - nad ei tunne oma võimeid.

Sageli ei ole selliste klientide puhul võimalik kasutada tavapäraseid kirjalikke kutsesobivuse teste, sest klient ei saa mingil põhjusel lugeda pikki ametikirjeldusi või on tema jaoks nende mõistmine keeruline ja nõuab suurt pingutust. 

Kuidas Jobpics mind nõustamisel aitab?
Jobpicsist on kindlasti kasu, kui olete varem sattunud olukorda, kus teil on jäänud mulje, et kliendi töösoov ja ootused tööle on ebarealistlikud. Sellises olukorras saab kasutada Jobpicsi kaarte vestluse alustamiseks ja see annab kliendile võimaluse leida uusi alternatiive, mida karjääri kujundamisel arvestada. 

Jobpicsi kasutamine annab võimaluse kliendiga koos mõelda ja arutada, millised ametid/töökohad võiksid talle sobida. Pildikaardid aitavad vestlust alustada ja saada kliendilt infot selle kohta, mis talle meeldib. Pildikaarte saab kasutada ka töötades mitme kliendiga üheaegselt, võttes selle aluseks grupitööde korraldamisel või kasutades lihtsalt illustreeriva materjalina. 

Kellel läheb Jobpicsi oma töös vaja? 
Seda töövahendit läheb eelkõige vaja spetsialistidel, kes tegelevad klientide tööhõivealase toetamisega individuaalse või grupitöö kaudu.

Jobpicsi saavad oma töös kasutada:

  • karjääri- ja nõustamiskeskuste ning Eesti Töötukassa nõustajad
  • tööealistele inimestele rehabilitatsiooniteenuseid pakkuvate asutuste spetsialistid
  • asutused, kes pakuvad töötamise toetamise teenust
  • koolid (nii eri- kui ka tavakoolid)
  • karjäärikoordinaatorid 
  • MTÜ-de spetsialistid, kes tegelevad erinevate klientide tööhõivealase nõustamisega läbi erinevate projektide 

Jobpicsist on kasu:

  • noortekeskustes, töö-, aktiviseerimis- ja sotsiaalkeskustes
  • eesti keelt vähe oskavate klientide või ka kinnipidamisasutuses viibivate noorte puhul.

Kui palju maksab Jobpicsi kohver koos kaartidega?
Jobpicsi kohver maksab 350 EURi (s.h käibemaks).

Kas Jobpicsi kasutamise eest tuleb igal aastal tasuda litsentsitasu?
Litsentsitasu on ühekordne ja see sisaldub juba kohvri hinnas. Edaspidi lisakulusid sellega ei kaasne. Lisaks võivad kohvrit kasutada ühest ettevõttest mitu inimest.

Ma soovin osta Jobpicsi kohvrit, mis ma pean selleks tegema?
See on lihtne. Kohvri saate tellida, klikates vasakul olevale menüü valikule "Tellin Jobpics kohvri". Märkige kõik nõutavad väljad. Me saadame teile arve ja peale raha laekumist vormistame tellimuse.

Millal ja kuidas ma kohvri kätte saan?
Hetkel ei ole veel tellimissüsteem päris välja kujunenud, aga pärast tellimuse saamist võtame teiega kindlasti ühendust ja siis saame juba kokku leppida tarneajas. Hetkel on meil mõned kohvrid laos olemas ning kohe saadaval.

Kust ma saan abi, kui tahan nüüd või hiljem midagi küsida Jobpics-i kasutamise kohta?
Kui teil on küsimusi või tahate saada abi Jobpicsi kasutamisel, siis kirjutage meiliaadressil koidu.moor(ät)astangu.ee või helistage telefonil 687 7238.

Kõik õigused kaitstud, Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus
 2019